Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rixos Ruslar’ın en çok tercih ettiği oteller arasında

06 Temmuz, 2012 | 13:17

Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerindeki tatilcilerin oylarıyla Rixos Sungate ve Rixos Lares, Ruslar’ın en beğendiği oteller listesinde yer alıyor.

Değerlendirme Rusya’nın önde gelen otel değerlendirme sitelerinden ‘TopHotels.ru’da yapılan tüketici yorumlarına göre yapıldı.

Konuyla ilgili Rixos Hotels’ten yapılan açıklamaya göre her yıl geleneksel olarak yayınlanan listenin 2012 yılı sonuçları açıklandı. Tüketici yorumları sonucunda oluşturulan ve 100 otelin sıralandığı listede Rixos Lares ve Rixos Sungate de yerini aldı. Geçtiğimiz aylarda Holiday Check tarafından ‘en iyi aile’ ve ‘en iyi eğlence konseptli otel’ ödüllerine layık görülen Rixos Sungate, bu kez Rusların en çok tercih ettiği oteller listesinde yer alıyor.

Antalya’nın Lara bölgesinde yer alan Rixos Lares sunduğu dünya mutfak lezzetleri, dikkat çekici peyzaj mimarisi ve doğal geniş alanları ile Tophotels.ru’da dünya otelleri sıralamasında yerini alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Lara, Holiday Check, Rixos, Rixos Lares, Rixos Lares Otel, Rixos Otel, Rixos Ruslar, Rixos Sungate, Rixos Sungate Otel, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları