Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rixos Hotels’e Dünya Yıldızı Ortak Oldu

07 Mart, 2017 | 08:49
Accorhotels ve Rixos hotels Ortaklığı

Accorhotels ve Rixos hotels Ortaklığı

Rixos Hotels Dünya Yıldızı Accor Hotels İle Ortak Oldu

Rixos Hotels, lüks otelcilik pazarında büyüme hedefleri için Accor Hotels ile işbirliği kararı alarak dün yaptıkları bildirim ile stratejik ortaklık anlaşması imzaladılar. Yapılan açıklamaya göre, ortaklık girişimi şirketlerin %50’şer yapısı ile kurulduğu ve iki marka Rixos marka çatısı altında çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren oteller, resortlar  açılması ve geliştirilmesi konusunda işbirliği yapacakları belirtildi.

Accor Hotels, Türkiye, Mısır, Rusya ve Avrupa’da 15 oteli, Rixos hotels işbirliği yapmaş olması ile kendi bünyesine katmış olacak. Accor Hotels’in dünya üzerinde 4000’den fazla otele sahip olduğu bilinmektedir. Rixos hotels işbirliği ile Türkiye, Mısır, Dubai ve diğer orta doğu ülkelerinde yeni bir oluşum ile stratejik yatırımların devam edeceği bilgisi açıklandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accor Hotels, Rixos Hotels,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları