Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rixos Hotels Küba yolcusu

13 Temmuz, 2015 | 07:41

Rixos Hotels Küba yolcusu Amerika ile olan ilişkilerin normalleşme sürecine girmesi, turizm yatırımcılarını Küba ‘ya yönlendirdi. Rixos Hotels, Küba ‘da otel açmak için görüşmelerini sürdürüyor.

Yurtdışı yatırımlarına ağırlık veren Rixos Hotels, gözünü Küba‘ya dikti. Şirketin CEO’su Buğra Berberoğlu, “Görüşmelerde sona yaklaştık. Küba’ya işletmeci olarak gideceğiz” dedi

Amerika’nın ticari ambargo uyguladığı Küba ‘yla ilişkilerini normalleşme sürecine sokmak için attığı adımlar turizm yatırımcılarını da harekete geçirdi. Sabah’ın haberine göre, Türkiye’nin global otel markalarından Rixos Hotels Küba’da otel açmak için düğmeye bastı.

Rixos Grup CEO’su Buğra Berberoğlu, Küba hükümetiyle görüşmelerde sona yaklaştıklarını ve ülkeye işletmeci firma olarak gideceklerini söyledi.

Buğra Berberoğlu, “Küba’nın yanı sıra İran, Meksika, Vietnam, Malezya da yer almak istediğimiz pazarlar arasında. Maldivler‘de de bir otel yatırımına başladık. İnşaatı devam ediyor. 2-3 yıl içinde açacağız” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, Amerika Küba, Buğra Berberoğlu, Küba, Küba otel, Küba Otelleri, Rixos Hotels, Rixos Hotels küba,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları