Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ritz-Carlton’un ilk ‘yüzen oteli’ denize indirildi!

19 Ekim, 2018 | 10:44

Ritz-Carlton'un ilk 'yüzen oteli' denize indirildi!

Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden olan Ritz-Carlton’un ilk ‘yüzen oteli’ denize indirildi. Ritz-Carlton’un ilk yolcu gemisi Vigo, Çarşamba günü İspanya’da gerçekleşen törenle denizle buluştu.

Ünlü otel zinciri Ritz-Carlton’un ilk yolcu gemisi Vigo, Çarşamba günü İspanya’daki Hijos De J. Barreras Tersanesi’nden çarşamba günü denize indirildi. Ritz-Carlton’un ilk yolcu gemisi Vigo’nun suya indirilmesi, denizci duasının ve kutlamalarla gerçekleştirdi.

Ritz-Carlton’un ilk ‘yüzen oteli’ denize indirildi

Ritz-Carlton’ın yeni yolcu gemisi koleksiyonu “Ritz-Carlton Yacht Collection” da üç gemi bulunmakta. 298 yolcu kapasiteli gemisi ise bu yılın Ocak ayından bu yana yapım aşamasındaydı.

690 fit uzunluğunda ve özel balkonlu 149 adet kabin suite sahip olan Vigo’nun kıç tarafında şezlonglar ve güneşlenme alanının yanı sıra fitness merkezi ve spa da yer alıyor.

Geminin ana yemek salonu, Asya füzyon restoranı, havuz bar, deniz ürünleri restoranı ve Almanya’nın Wolfsburg şehrindeki üç Michelin yıldızlı Ritz-Carlton Aqua restoranından şef Sven Elverfeld tarafından şefliği yapılacak olan Aqua restoran da dahil olmak üzere yüzen otel Vigo’da tam beş restoran bulunuyor.

Vigo’nun tamamen bitirilmesinin ardından ilk tanıtımı 2019’un sonlarında başlayacak ve daha sonra ise resmi olarak 2020’de yelken açacak. Nisan ile Haziran ayları arasında Akdeniz’de, Temmuz ile Eylül ayları arasında ise Baltık bölgesinde hizmet verecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hijos De J. Barreras Tersanesi, İspanya, Otel zinciri, Ritz Carlton, Ritz-Carlton Yacht Collection, Sven Elverfeld, Vigo, Yüzer otel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları