Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ritz-Carlton, Malezya’da İlk Konuklarını Ağırlamaya Başladı

22 Eylül, 2017 | 15:41

Ritz-Carlton Langkawi Malezya

Ritz-Carlton Langkawi, Malezya’da dün itibariyle hizmet vermeye ve ilk konuklarını ağırlamaya başladı.

Ritz-Carlton Langkawi otel sakin bir koyda yer alan tesis, antik bir ormanla çevrilidir; sahilleri ağaçlarla kaplıdır ve Andaman Denizi tarafından hafifçe çakılmaktadır.

Kampongs – The Ritz-Carlton olarak bilinen yakındaki geleneksel köylerin güzelliğini ve canlılığını yansıtacak şekilde tasarlanan Langkawi, otantik bir dokunuşa sahip benzersiz bir lüks dinlenme imkanı sunan, yerel kültürlerden etkilere sahiptir.

The Ritz-Carlton Hotel Company başkanı Hervé Humler, “The Ritz-Carlton Langkawi ile, Kuala Lumpur’dan sonra Malezya’daki ilk tatil merkezimizi ve ülkedeki ikinci tesisimizi açmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Otel, 70 oda, 15 süit ve 29 villadan meydana gelmiş, geniş iç mekanlar, karmaşık tasarım özellikleri, geniş pencereleri ve tavan döşemelerinde görülebilen Malay mimarisine hassas dizayn ile çevrilidir.

Son yıllarda Tropik adalardan biri olarak yoğun turist akınına uğrayan Malezya’da yapılan önemli otellerden biri olarak Ritz-Carlton ön plana çıkıyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hervé Humler, Malezya, Ritz-Carlton Langkawi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları