Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ritz Carlton, Bodrum ve Boğaz’a otel yapacak

05 Aralık, 2009 | 10:58

Ritz Carlton The Ritz-Carlton Otel Başkanı Simon Cooper, Ritz Carlton İstanbul’un performansından memnun olduklarını belirterek, Bodrum’da ve Boğaz’da otel düşündüklerini açıkladı.

Dünyaca ünlü gezi dergisi Conde Nast Traveller okuyucu ödülleri değerlendirmesinde 2009’un ‘En iyi iş oteli” seçilen The Ritz-Carlton İstanbul’un kutlama gecesi için İstanbul’a gelen The Ritz-Carlton Otel Başkanı Simon Cooper, grubun Türkiye planlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Türkiye’ye olan ilgilerinin devam ettiğini ve kesinlikle burada yatırım yapmaya devam edeceklerini vurgulayan Simon Cooper, İstanbul ve Bodrum’da birer otel planladıklarını belirtti.

2001’de The Ritz-Carlton İstanbul’un açılışı ile uluslararası çok büyük bir otel yatırımının hayata geçirildiğini hatırlatan Simon Cooper, Türkiye’nin otelcilik açısından büyük potansiyel taşıdığını vurguladı. Cooper, ‘Türkiye’nin sanki manyetik bir çekim gücü var. İnsanlar buraya yatırım yapmak istiyor” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ritz Carlton, Ritz Carlton Bodrum, Ritz Carlton Bodrum Otel, Ritz Carlton Boğaz, Ritz Carlton Haberleri, Ritz Carlton Hotel, Ritz Carlton İstanbul, Ritz Carlton İstanbul Oteli, Ritz Carlton Otel, Ritz Carlton Simon Cooper, Simon Cooper, Simon Cooper Kimdir,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları