Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ritz-Carlton 2019’da Denize Açılıyor

10 Ağustos, 2017 | 10:12

 

Ritz Carlton Cruise Hotel

Hem karada hem de denizde lüks konaklama hizmeti sağlayan tek kuruluş olarak öne çıkmayı planlayan The Ritz-Carlton, 2019 yılının dördüncü çeyreğinde denize açılmaya hazırlanıyor.

Ödüllü lüks otel markası The Ritz-Carlton, hem karada hem de denizde lüks konaklama sağlayan tek kuruluş olma hedefiyle önemli bir adım attı. Ünlü otel markası, otel hizmetinin yanı sıra lüks yatçılık hizmeti ile zamansız stilini denize de taşımaya hazırlanıyor. 2018’in mayıs ayında rezervasyon almaya başlayacak olan The Ritz-Carlton’ın ilk yolculuğu için tarih belirlendi bile. Üç lüks yattan oluşan serinin ilki 2019 yılının dördüncü çeyreğinde denize açılacak.

 

Ritz-Carlton-Launching-Cruise-Line-1440x610

Geminin güzergahı, lüks tatil beldelerinin yaşam biçimi ile bir yat tatili ruhunu yansıtmak amacıyla geliştiriliyor. İmza destinasyonların uğrak yeri olacağı yolculuk, yedi ile on gün arasında değişiyor olacak. Birinci gemi Akdeniz, Kuzey Avrupa, Karayipler ve Latin Amerika gibi çeşitli duraklarda mevsim değişikliğine göre seyahat edecek.

 

 

Özel olarak tasarlanmış küçük kapasiteli gemi 298 yolcuya kadar ağırlayacak ve her biri kendi balkonlu 149 suitten oluşacak. Ancak iç mekan tasarımlarına büyük önem verilen yatlarda, konaklama seçenekleri bu kadarla sınırlı değil. Ünlü gemi dizayn firması Tillberg Design of Sweden tarafından 138 metrekarelik iki lüks dubleks çatı katı suiti de tasarlandı. Yerleşik alandaki deneyim, ikonik Ritz-Carlton markasının tanınmış olduğu yüksek konforu ve benzersiz düzeyde bireysel konuk hizmetini yansıtacak.

 

Kaynak; 1 , 2

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kruvaziyer turizmi, The Ritz-Carlton, yat turizmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları