Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rio Olimpiyatları’nda 85 bin güvenlik görevlisi çalışacak

03 Ağustos, 2015 | 08:03

Rio Olimpiyatları Brezilya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek 2016 Yaz Olimpiyatları kapsamında 85 bin güvenlik görevlisi çalışacak.

Dünyanın en önemli spor etkinlikleri arasında gösterilen Yaz Olimpiyatları, Brezilya‘nın ev sahipliği ile 2016 yazında Rio de Janeiro kentinde düzenlenecek.

Rio de Janeiro kentinde düzenlenecek 2016 Yaz Olimpiyatları’nda yaklaşık 85 bin güvenlik görevlisi yer alacak. Brezilya Olimpiyat Komitesi, 2016 Yaz Olimpiyatları kapsamında güvenliğin sağlanması amacıyla 38 bini ordudan olmak üzere yaklaşık 85 bin güvenlik görevlisinin çalışacağı bildirildi.

2016 Yaz Olimpiyatları için basın karşısına geçen Rio de Janeiro güvenlik şefi Andrei Passos Rodrigues, “Güvenlik açısından ülke tarihindeki en büyük organizasyon olacak”

İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen 2012 Yaz Olimpiyatları için 40 bin güvenlik görevlisi görevlendirilmişti.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2016 Yaz Olimpiyatları, Brezilya, brezilya rio, Brezilya rio 2016, Brezilya yaz olimpiyatları, rio 2016, Rio De Janeiro, Rio de Janeiro Brezilya, rio olimpiyatları, Yaz Olimpiyatları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları