Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rio Karnavalı yine çok renkli

09 Mart, 2011 | 12:28

Rio Karnavalı bu yıl da çok renkliydi. Dünya ‘nın heryerinden milyonlarca kişiyi buluşturan Rio Karnavalı bu yıl her yıl olduğu gibi yine coşkulu ve eğlenceli geçti.

Dünya ‘nın en büyük eğlencesi olarak bilinen Rio Karnavalı 2011 ‘de ünlüler geçidi yaşandı adeta…

Bu yılki Rio Karnavalı ‘na ünlü futbolcu Ronaldinho, İngiliz aktör Jude Law, oyuncu Pamela Anderson, Brezilyalı topmodel Gisele Bundchen gibi bir çok ünlü isim katıldı.

Özellikle Ronaldinho ‘nun dansçılar ile dansı görülmeye değerdi. Beyaz takım elbisesi ile seyircilerin arasında en az sambacılar kadar ilgi gören Ronaldinho, dansın ritmine ve coşkusuna kendisini kaptırarak bir süre sonra takım elbisesinide çıkardı.

Ünlü model Gisele Bundchen de Rio coşkusuna ayak uyduranlardandı. Eğlence ve dans ile kendinden geçen Brezilyalı top modele eşi de eşlik etti.

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gisele Bundchen rio, Gisele Bundchen rio karnavalı, model Gisele Bundchen, Rio coşkusu, Rio Karnavalı, Rio Karnavalı 2011, rio karnavalı ünlüleri, Rio Karnavalı Video, Ronaldinho, Ronaldinho Rio Karnavalı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları