Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rio Karnavalı yine çok renkli

16 Şubat, 2015 | 09:02

Geçtiğimiz hafta sonu Breziya’da başlayan dünyanın en eski festivallerinden Rio Karnavalı, birbirinden renkli görüntülere sahne oluyor.

Karnavalın açılışı, kentin simgesi olan anahtarı Kral Momo’ya teslim etmesiyle yapıldı. Rio de Janeiro kentinde bu yıl 450’incisi düzenlenenen karnavalda, samba okullarının yaptıkları muhteşem gösteriler, şehre gelen 1 milyondan fazla turiste unutamayacakları anlar yaşatıyor.

17 Şubat’ta sona erecek Rio Karnavalı için Brezilya‘nın yolunu tutan milyonlar, şehrin ünlü sahillerinde düzenlenen geçit törenleri ile eğlenceli anlar yaşadı. Akşam saatlerinde gerçekleşen samba gösterileri ile kendilerinden geçenler sabahın ilk ışıklarında Rio plajlarında denizin ve güneşin tadını çıkarıyor.

Muhteşem Rio Karnavalı Video Görüntüleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Brezilya haberleri, Brezilya Karnaval, Brezilya Samba, Brezilya turu, Kral Momo, Kral Momo rio, Rio 2015, Rio De Janeiro, Rio de Janeiro Brezilya, Rio de Janeiro festival, Rio De Janeiro Karnaval, Rio de Janeiro samba, Rio Karnavalı, rio karnavalı 2015, Rio Karnavalı Brezilya, Rio Karnavalı resimleri, Rio Karnavalı samba, Rio karnavalı turu, Rio Karnavalı Video,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları