Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rio Karnavalı rezervasyonları hızlandı

06 Şubat, 2010 | 17:27

Rio Karnavalı rezervasyonları hızlandı 2010 Rio Karnavalı’nın yaklaştığı şu günlerde Brezilya‘da hazırlıklar tam gaz sürüyor.

Rio Karnavalı turları Türkiye’den de oldukça yoğun ilgi görüyor. Dünyanın birçok ülkesinden insanların akın ettiği Karnaval büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor.

Brezilyalıların büyük önem verdikleri karnavalda samba okullarının gösterileri, her kesimden insanın coşkulu dansları en fazla ilgi görülen etkinlikler arasında.

Türkiye’deki seyahat acentelerinden alınan bilgiye göre, bu yıl Türkiye’den Rio Karnavalı’na  gitmek isteyenlerin sayısı geçen yıllara göre daha fazla.

Brezilya’ya Rio Karnavalı’ndaki coşkuya katılmak için gidenler rezervasyonlarını şimdiden yaptırıyorlar.

Rio Karnavalı turlarına gösterilen bu ilgi seyahat acentelerinin de yüzünü güldürdü. 14 Şubat’ta başlayacak olan Rio Karnavalı’nın en büyük gösterilerinin yapıldığı Rio De Janeiro kentinde otellerin birçoğu şimdiden doldu.

İşte Rio Karnavalı coşkusu:

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Rio Karnavılı, Brezilya Rio Karnavalı, Brezilya Rio Karnavalı Kızlar, Brezilya Rio Otelleri, Eğlence Brezilya Rio, Karnaval Turları, Rio De Janerio, Rio Karnavalı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları