Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rio Karnavalı kraliçesi 7 yaşındaki Julia Lira

06 Şubat, 2010 | 18:39

Rio Karnavılı kraliçesi 7 yaşındaki Julia Lira Merakla beklenen 2010 Rio Karnavalı için geri sayımın başladığı şu günlerde gündemde yeni bir konu var.

Brezilya‘da her yıl düzenlenen bu görsel dans şölenine dünyanın birçok ülkesinden insan  akın ediyor. Bu yılki Rio Karnavalı’nda herkes kraliçenin kim olduğunu merak ederken, Rio Karnavılı kraliçesinin 7 yaşındaki Julia Lira olduğunu öğrenenler bir hayli şaşırdı.

Rio Karnavalı için 7 yaşındaki bir kız çocuğunun kraliçe seçilmesi İnsan Hakları Mahkemesi tarafından da eleştirildi. 14 Şubat’ta kraliçelik görevini üstlenecek olan 7 yaşındaki Julia Lira’ya yasak getirilmesi söz konusu.

Ailesi tarafından da destek gören 7 yaşındaki Julia Lira’nın babası kızının oldukça doğal bir dansçı olduğunu bu görevi layıkıyla yerine getireceğini söyledi.

Öte yandan, karnaval’daki kraliçe rolünün 18 yaşından büyük erişkinler için olduğunu savunan  çocuk koruma mahkemesi bu konuyla ilgili bir yasak getirmeye çalışıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Rio, 7 Yaşındaki Julia Lira, Brezilya Rio Karnavalı, Julia Lira Karnaval Kraliçe, Rio Karnavalı, Rio Karnavalı Brezilya, Rio Karnavalı Julia Lira, Rio Karnavalı Kızları, Rio Karnavalı Kraliçe,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
murat
08 Şubat, 2010

cok güzel dans etiyorlar orda olmak isderim inşallah öyle bi şans doğar bana hemen gelirim yakından görmek iclerinde olmak daha hecan lı olur.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Şubat 8th, 2010 at 17:18 murat mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları