Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rio Karnavalı için geç kalmayın

23 Ocak, 2015 | 08:43

Her yıl Rio De Janeiro’da ihtişamlı bir tören ile dünyayı eğlendiren Rio Karnavalı başlamak üzere. Tur şirketleri, karnaval için rezervasyon yaptırmak isteyenlerin hızlı hareket etmesi gerektiğini belirtiyor.

Dünyanın en büyük karnavalı olan Rio Karnavalı, paskalya perhizinden hemen önce gerçekleştiriliyor ve günlük 2 milyonun üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Müzik, dans, geleneksel yemekler ve doyasıya eğlencenin bir araya geldiği bu renkli günler, tüm dünyadan büyük bir ilgiyle izleniyor.

Rio Karnavalı’nın en ilgi çeken isimleri dünyanın en büyük sokak partisinde samba şov yapan dansçılar oluyor. Brezilyalı güzel sambacılar, muhteşem koreografileri ve kostümleriyle dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri büyülüyor.

Tur şirketleri, bu yıl 13-18 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenecek karnaval için rezervasyon yaptırmak isteyenlerin hızlı hareket etmesi gerektiğini belirtiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya Samba, rio, Rio dans, Rio De Janeiro, Rio de Janeiro Brezilya, Rio De Janeiro Karnaval, Rio Karnavalı, rio karnavalı 2015, Rio karnavalı bilgi, Rio Karnavalı Brezilya, Rio karnavalı dans, Rio Karnavalı dansçıları, Rio Karnavalı eğlence, Rio Karnavalı kaç gün, Rio karnavalı ne zaman, Rio Karnavalı samba, Rio Karnavalı seksi, Rio karnavalı turu, Rio samba, Samba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları