Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rio Karnavalı’nın büyüsünü kapıldı

20 Ağustos, 2014 | 21:29

Son dönemin parlayan yıldızı Aylin Coşkun, her yıl milyonlarca kişinin Brezilya’ya akın ettiği Rio Karnavalı‘nda klip çekecek.

NationalTürk’ün haberine göre;

“Pas Pas” şarkısı ile radyo listelerinde hızla zirveye çıkan Aylin Coşkun, Zeynel Abidin Ağgül’ün objektifine karnaval kızı olarak poz verdi.

Gülşah Saraçoğlu imzalı seksi karnaval kostümleri ile objektif karşına geçen ünlü şarkıcının, Rio karnavalında klip çekeceği açıklandı. Kararı Coşkun’un fikir danışmanlığını yapan Selim Akar açıkladı.

Aylin Çoskun’un Rio Karnavalında seksi karnaval kostümü ile çekeceği klip, akıllara Riahnna’nın Barbados’ta düzenlenen bir karnavalda verdiği renkli görüntüleri getirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aylin Coşkun, Aylin Çoskun karnaval, Aylin Çoskun kimdir, Aylin Çoskun klipleri, Aylin Çoskun pas pas, Aylin Çoskun rio, Aylin Çoskun Rio karnavalı, Aylin Çoskun şarkıları, Brezilya Karnaval, Rio Karnavalı, Rio Karnavalı Brezilya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları