Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rio Karnavalı’nın büyüsünü kapıldı

20 Ağustos, 2014 | 21:29

Son dönemin parlayan yıldızı Aylin Coşkun, her yıl milyonlarca kişinin Brezilya’ya akın ettiği Rio Karnavalı‘nda klip çekecek.

NationalTürk’ün haberine göre;

“Pas Pas” şarkısı ile radyo listelerinde hızla zirveye çıkan Aylin Coşkun, Zeynel Abidin Ağgül’ün objektifine karnaval kızı olarak poz verdi.

Gülşah Saraçoğlu imzalı seksi karnaval kostümleri ile objektif karşına geçen ünlü şarkıcının, Rio karnavalında klip çekeceği açıklandı. Kararı Coşkun’un fikir danışmanlığını yapan Selim Akar açıkladı.

Aylin Çoskun’un Rio Karnavalında seksi karnaval kostümü ile çekeceği klip, akıllara Riahnna’nın Barbados’ta düzenlenen bir karnavalda verdiği renkli görüntüleri getirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aylin Coşkun, Aylin Çoskun karnaval, Aylin Çoskun kimdir, Aylin Çoskun klipleri, Aylin Çoskun pas pas, Aylin Çoskun rio, Aylin Çoskun Rio karnavalı, Aylin Çoskun şarkıları, Brezilya Karnaval, Rio Karnavalı, Rio Karnavalı Brezilya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları