Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rio’da aile saadeti

08 Haziran, 2015 | 09:41

Turizm cenneti Rio sahilleri, dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Son olarak model Alessandra Ambrosio, ailesiyle birlikte Rio de Janiero tatili sırasında görüntülendi.

Eşsiz güzellikte detaylar içeren Brezilya’nın dünya markası olmuş sahilleri, adına yakışır şekilde yıldız isimleri ağırlamaya devam ediyor. Victoria’s Secret’ın Brezilyalı meleği Alessandra Ambrosio, hayat arkadaşı Jamie Mazur, çocukları Anja ve Noah ile ülkesinde tatil yapıyor.

Alessandra Ambrosio, Brezilya’nın tatil cenneti ve başkenti Rio’nun, denizi ve altın rengi kumlarıyla ünlü plajlarından olan Copacabana’da sakin ve huzurlu günler geçiriyor. Bol bol denize girip güneşlenme fırsatı bulan seksi model, muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan plajda, bolca fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmiyor.

Rio’nun turkuaz mavisi denizi ile aynı renk bikikinisi ile dikkat çeken Alessandra Ambrosio, ailesiyle birlikte ülkesinde vakit geçirmekten çok mutlu gibi görünüyordu.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alessandra Ambrosio, Alessandra Ambrosio bikini, Alessandra Ambrosio Brezilya, Alessandra Ambrosio instagram, Alessandra Ambrosio Jamie Mazur, Alessandra Ambrosio rio, Brezilya, Jamie Mazur, rio, Rio Brezilya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları