Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rihanna Londra’ yı salladı

10 Temmuz, 2012 | 17:04

Rihanna’yı Londra’da Barclaycard Wireless Festivali’nde müthiş bir konser verdi. Seksi şarkıcı bu ünvanının hakkını veren kıyafetleriyle ortalığı adeta yıktı.

2005 yılından bu yana yapılan Londra Barclaycard Festivali bu sene her zamankinden daha çok ses getirdi. İngiltere’nin saygınlığı ve popülerliği her yıl artan bu festivaline ise Rihanna ve kısa bluzu damgasını vurdu.

Barclaycard Wireless festivalinde her yıl 3 sahne kuruluyor. Her gün o sahneye bir ünlü isim çıkarken festivalin son günü ise sahne bir megastarım oluyor. İşte bu Londra festivalinin bu seneki süper yıldızı ise Rihanna ve kostümleri oldu. Vücüdunu cömertçe açıkta bırakan kıyafetleri ile göze muhteşem gırtlağıyla da kulaklara hitap eden Rihanna Londra’yı coşturdu.

Göğüslerinin yarısını açıkta bırakan sahne kıyafetiyle Rihanna ise festivalin son sanatçısı olmaktan duyduğu mutluluğu belki de bu şekilde hayranlarıyla paylaştı. Rihanna Sexi pozları ile hayran bıraktı.

Rihanna dışında Londra festivalinde bu yıl Drake, Pitbull, Jessie J. ve Nicki Minaj da iz bırakanlar oldu.

Kaynak : NationalTurk.Com

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Londra Barclaycard Wireless, Rihanna, Rihanna fotoğrafları, Rihanna Göğüsler, Rihanna Konser, Rihanna Konseri, Rihanna Londra, Rihanna Londra Konseri, Rihanna Sexi Pozları, Rihanna Shane Şov,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları