Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rihanna Küba’ya Kübalılar Rihanna’ya hayran kaldı (Video)

01 Haziran, 2015 | 09:16

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, özel bir çekim için geldiği Küba’nın başkenti Havana’ya hayran kaldı. Havana sokaklarında dolaşan Rihanna’ya Kübalılar yoğun ilgi gösterdi.

Dünyaca ünlü purosu, romu, klasik arabaları, palmiye ağaçlarıyla kaplı muhteşem sahilleri, denizi, müziği, Latin mutfağı ve daha fazlası Küba’da…

50 yılı aşkın bir sürenin ardından ABD ile düzelen ilişkiler, Küba Turu düşünüp de yapamayan ünlü isimler için fırsat oldu. Son olarak Barbadoslu şarkı Rihanna, devrimin film gibi senaryosunun sokaklarında yaşandığı Küba’nın başkenti Havana’da objektif karşısına geçti.

Dar ve tarih kokan Havana sokakları ve Küba klasik arabalarıyla pozlar veren Rihanna, Havana turundan bir hayli hoşnut. Seksi şarkıcının menajeri, yaptığı açıklamada, Rihanna’nın Küba kültürüne hayran kaldığını en yakın zamanda daha kapsamlı bir Küba Turu yapacağını duyurdu.

Küba gibi bir Karayip ülkesi olan Barbados’ta doğan Rihanna’yı görmek isteyen Kübalılar, balkonlara hatta çatılara çıktılar. Seksi şarkıcı da gördüğü ilgiyi karşılıksız bırakmadı. RiRi, zaman zaman dans figürleri sergileyerek kalabalığı daha da coşturdu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barbados, Barbados rihanna, Havana, Havana Küba, havana sokakları, Havana turu, Karayipler, Karayipler havana, Karayipler küba, Küba Havana, küba klasik arabaları, Küba Kültürü, Küba Purosu, Küba rom, Küba Turu, Rihanna, Rihanna havana, Rihanna havana turu, Rihanna küba, Rihanna küba havana, Rihanna Küba resimleri, Rihanna küba turu, Rihanna Resimleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları