Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rihanna Küba’ya Kübalılar Rihanna’ya hayran kaldı (Video)

01 Haziran, 2015 | 09:16

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, özel bir çekim için geldiği Küba’nın başkenti Havana’ya hayran kaldı. Havana sokaklarında dolaşan Rihanna’ya Kübalılar yoğun ilgi gösterdi.

Dünyaca ünlü purosu, romu, klasik arabaları, palmiye ağaçlarıyla kaplı muhteşem sahilleri, denizi, müziği, Latin mutfağı ve daha fazlası Küba’da…

50 yılı aşkın bir sürenin ardından ABD ile düzelen ilişkiler, Küba Turu düşünüp de yapamayan ünlü isimler için fırsat oldu. Son olarak Barbadoslu şarkı Rihanna, devrimin film gibi senaryosunun sokaklarında yaşandığı Küba’nın başkenti Havana’da objektif karşısına geçti.

Dar ve tarih kokan Havana sokakları ve Küba klasik arabalarıyla pozlar veren Rihanna, Havana turundan bir hayli hoşnut. Seksi şarkıcının menajeri, yaptığı açıklamada, Rihanna’nın Küba kültürüne hayran kaldığını en yakın zamanda daha kapsamlı bir Küba Turu yapacağını duyurdu.

Küba gibi bir Karayip ülkesi olan Barbados’ta doğan Rihanna’yı görmek isteyen Kübalılar, balkonlara hatta çatılara çıktılar. Seksi şarkıcı da gördüğü ilgiyi karşılıksız bırakmadı. RiRi, zaman zaman dans figürleri sergileyerek kalabalığı daha da coşturdu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barbados, Barbados rihanna, Havana, Havana Küba, havana sokakları, Havana turu, Karayipler, Karayipler havana, Karayipler küba, Küba Havana, küba klasik arabaları, Küba Kültürü, Küba Purosu, Küba rom, Küba Turu, Rihanna, Rihanna havana, Rihanna havana turu, Rihanna küba, Rihanna küba havana, Rihanna Küba resimleri, Rihanna küba turu, Rihanna Resimleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları