Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ricky Martin Dünya Kupası öncesi Brezilya’da

18 Mart, 2014 | 12:51

ricky-martin-brezilya Latin müziğinin dünya çapında tanınmasını sağlayan ünlü şarkıcı Ricky Martin önceki gün Brezilya’da görüntülendi.

Brezilya‘ın ev sahipliğinde düzenlenecek 2014 Dünya Kupası’nın resmi şarkısı “Vida”nın klip çekimi için Brezilya’da bulunan Ricky Martin, kaldığı otelin balkonunda görüntülendi.

Vücudunun bir çok bölgesinde dövme bulunan ünlü şarkıcı, ilerleyen yaşına rağmen düzgün fiziği ile yine kendine hayran bıraktı.

Rio sahili manzaralı odasının balkonundan manzaranın tadını çıkaran Latin şarkıcı, klip çekimi için sahile indi. Oldukça kalabalık sahilde gri atlet ile objektiflere takılan 42 yaşındaki Martin, Brezilya halkından yoğun ilgi gördü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 dünya kupası, 2014 Dünya Kupası Brezilya, FIFA, FIFA Brezilya, FIFA Dünya Kupası, Latin müziği, Ricky Martin, Ricky Martin Brezilya, Ricky Martin Dünya kupası, Ricky Martin dünya kupası şarkısı, Ricky Martin fifa, Ricky Martin şarkıları, Rio sahili, Rio sahili Brezilya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları