Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Richard Branson’ın Karayipler’deki yeni cenneti

09 Ekim, 2013 | 11:54

karayipler-necker-adasi İngiliz işadamı Sir Richard Branson’un Karayipler’de bulunan ve 2011 yılında yanan evi, modern tarzda yeniden yapıldı.

Virgin şirketler grubunun CEO’su Branson’un Karayipler’de Necker Adası’nda bulunan evi 2011 yılında çıkan yangında kül olmuştu.

Branson’ın 1979’dan beri sahibi olduğu ev, her biri kendi balkonu ve özel banyosu olan 8 misafir odasının yanı sıra tek seferde 30 yetişkin ve 6 çocuğun ağırlanabileceği bir kapasiteye sahipti.

Ünlü isimlerin tatil için gittiği Karayipler’de bulunan Necker Adası’nda ki bu lüks ev, 2011 Ağustos’unda büyük bir yangınla küle dönmüştü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İngiliz işadamı Sir Richard Branson, karayip adaları, Karayip Denizi, Karayip evleri, Karayipler, Karayipler Bölgesi, Karayipler tatil, Karayipler tatili, Karayipler turu, Necker Adası, Necker Adası Karayipler, Sir Richard Branson, Virgin şirketler grubu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları