Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Richard Branson’ın Karayipler’deki yeni cenneti

09 Ekim, 2013 | 11:54

karayipler-necker-adasi İngiliz işadamı Sir Richard Branson’un Karayipler’de bulunan ve 2011 yılında yanan evi, modern tarzda yeniden yapıldı.

Virgin şirketler grubunun CEO’su Branson’un Karayipler’de Necker Adası’nda bulunan evi 2011 yılında çıkan yangında kül olmuştu.

Branson’ın 1979’dan beri sahibi olduğu ev, her biri kendi balkonu ve özel banyosu olan 8 misafir odasının yanı sıra tek seferde 30 yetişkin ve 6 çocuğun ağırlanabileceği bir kapasiteye sahipti.

Ünlü isimlerin tatil için gittiği Karayipler’de bulunan Necker Adası’nda ki bu lüks ev, 2011 Ağustos’unda büyük bir yangınla küle dönmüştü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İngiliz işadamı Sir Richard Branson, karayip adaları, Karayip Denizi, Karayip evleri, Karayipler, Karayipler Bölgesi, Karayipler tatil, Karayipler tatili, Karayipler turu, Necker Adası, Necker Adası Karayipler, Sir Richard Branson, Virgin şirketler grubu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları