Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ricardo Quaresma Beşiktaş’a transfer oluyor

04 Mayıs, 2010 | 14:47

Sezonun ilk transfer bombasını Beşiktaş patlatmaya hazırlanıyor. Inter’in dünyaca ünlü Portekizli futbolcusu Ricardo Quaresma’nın Beşiktaş’a transfer olabilir.

Beşiktaş‘ta yeni sezon için 2 yıldız sözü veren Yıldırım Demirören yönetimi ilk somut adımı atarak Inter’de forma giyen dünyaca ünlü futbolcu Ricardo Quaresma’nın transferi için görüşmelere başlandığını İMKB’ye bildirdi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderdiği özel durum açıklamasında, “İtalya futbol takımlarından Inter’in oyuncusu Ricardo Quaresma’nın transferi konusunda kendisi ve kulübü ile görüşmelere başlanmıştır” ifadeleri kullanıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş Quaresma, Beşiktaş transfer, Beşiktaş transfer haberleri, Mustafa Denizli, Quaresma, Quaresma Beşiktaş, Ricardo Quaresma, Ricardo Quaresma Beşiktaş, Spor Haberleri, Yıldırım Demirören,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları