Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlü ressam İbrahim Örs Ankaralı sanatseverlerle buluşuyor

13 Kasım, 2015 | 08:16

ibrahim örs Türkiye’nin önde gelen ressamlarından İbrahim Örs, Ankaralı sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Yaşamını Danimarka’da sürdüren sanatçı İbrahim Örs, “Ah Minel Aşk” adını taşıyan son solo sergisiyle Ankaralı sanatseverlerle buluşuyor.

Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun öğrencisi ve asistanı olarak 1970’li yıllardan bu güne yurtiçi ve yurtdışında birçok karma sergiye katılmış olan sanatçının, çok sayıda müze ve özel koleksiyonda yapıtları bulunuyor.

İbrahim Örs’ün farklı boyutlarda yaklaşık 40 resim çalışması, Ankara sanat çevrelerinin beğenisine sunuluyor. “Ah Minel Aşk” adını taşıyan sergi, 18 Kasım-12 Aralık 2015 tarihleri arasında Ankara KAV Sanat Galerisi’nde görülebilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ah Minel Aşk, Ah Minel Aşk sergisi, Ankara KAV Sanat Galerisi, Bedri Rahmi Eyüboğlu, İbrahim Örs, İbrahim Örs haberleri, İbrahim Örs kimdir,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları