Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Renkli unutulmaz bir balayı geçirmek ister misiniz?

22 Nisan, 2009 | 14:59

Renkli Unutulmaz Bir Balayı Geçirmek İster misiniz Ve geldik en marjinal adaya. Mikanos’u Ege Denizi’ndeki en hareketli, eğlenceli ve renkli ada olarak tanımlamak mümkün.

Genellikle sosyetenin yaz dönemlerindeki uğrak yerlerinden olan ada diğer yunan adalarına nazaran daha pahallı. Mikanos  partiler, eğlenceler, gece klupleriyle çılgın bir gece hayatına sahip. Eğlence ve gece yaşamını sevenlerin yanında günümüzde, balayı çiftleri tarafından da çok tercih edilen bir destinasyon. Adanın diğer dikkat çeken özelliklerinden birisi de süslü, şirin balkonları ile görülmeye değer bembeyaz evleri.

Renkli Unutulmaz Bir Balayı Geçirmek İster misiniz

Gündüzleri adanın doğal güzeliklerinden faydalanabilirsiniz. Örneğin, güzel bir kahvaltı sonrası harika bir koyda masmavi sularda denizin keyfini çıkarmak istiyorsanız, mutlaka Psarou Beach’e gitmelisiniz. Yada Paradise Beach`deki dalış noktalarında dalış yapma imkanı bulabilirsiniz. Buradaki doğayı gördüğünüzde kesinlikle hayran kalacaksınız. Otellerin çoğunda bulunan balayı konseptine uygun harika manzaralı odalardan birinde eşinizle birlikte gün batımını izleyerek güzel bir gece geçirebilirsiniz. Bu harika geceye güzel bir şarap da eşlik ederse daha da romantik olabilir, ne dersiniz…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Mikanos Balayı, Mikanos Gece Hayatı, Mikanos Partileri, Mikanos'da Eğlence, Mykonos Adası, Mykonos gece hayatı, Mykonos tatil, Mykonos'ta tatil, Mykonos'ta turizm, Paradise Beach, Psarou Beach, Yunanistan Mikanos,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları