Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rengarenk Dağları Görmeye Gelin

30 Ocak, 2014 | 19:57

çin-dağlar22

Bir yer düşünün ki dağları rengarenk olsun, manzara resimleri andırsın. Böyle bir yer görmek için Çin’e doğru bir seyahat gerçekleştirmeniz yeterli.

Çin’in kuzey batısında bulunan Gansu Bölgesi’nde dağlar gökkuşağını andırıyor, rengarenk… Özellikle yağmurdan sonra renklerin parlaklığının müthiş bir görsel şölene dönüştüğü dağlar Zhangye şehrinin çevresınde bulunmakta ve büyük bir alanı kaplamaktadır.

Ziyaret edenler inanamıyor

Oldukça ilginç bir görüntüsü olmasına rağmen dünya üzerinde pek fazla bilinmeyen bu rengarenk dağları ziyaret edenler Çin’in Zhangye şehrine yakın bir bölgede böyle bir güzelliğin olmasına inanamıyor.

Çin Turları için tıklayınız

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, çin cumhuriyeti, çin rengarenk dağ, çin renkli dağ, gansu renkli dağ, zhangye dağ,
SON YORUMLAR
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları