Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Renault Trucks,Guinness Rekorlar Kitabı’nda

18 Temmuz, 2013 | 11:00

Renault Trucks,Guinness Rekorlar Kitabı'nda Renault Trucks, Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

Renault Trucks, Fransa’nın Lyon kentindeki Bellecour meydanındaki dünyanın en büyük 3 boyutlu çizilmiş sokak sanatı eseri ile Guinness Rekorlar Kitabına girdi.

Renault Trucks’ın açıklamasına göre, Lyon sakinleri, Bellecour meydanında Renault Trucks ve sanatçı François Abelanet tarafından gerçekleştirilen ve dört ayrı sahne şeklinde 3 boyutlu olarak yaratılan eseri izleme fırsatı buldu.

Dünyanın en büyük anamorfoz resmi

4 bin 227,5 metrekarelik alana yayılan eser Renault Trucks’ın Guinness Rekorlar Kitabı’na “dünyanın en büyük anamorfoz resmi” olarak girmesini sağladı.

Rekor Sertifikası Lyon senatörü ve Valisi Gerard Colomb’un katıldığı törenle Renault Trucks Başkanı Bruno Blin’e verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fransa Lyon kenti, Guinness, Renault Trucks, Renault Trucks Başkanı Bruno Blin, Renault Trucks Guinness, Renault Trucks Guinness Rekorlar Kitabı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları