Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Renault Trucks,Guinness Rekorlar Kitabı’nda

18 Temmuz, 2013 | 11:00

Renault Trucks,Guinness Rekorlar Kitabı'nda Renault Trucks, Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

Renault Trucks, Fransa’nın Lyon kentindeki Bellecour meydanındaki dünyanın en büyük 3 boyutlu çizilmiş sokak sanatı eseri ile Guinness Rekorlar Kitabına girdi.

Renault Trucks’ın açıklamasına göre, Lyon sakinleri, Bellecour meydanında Renault Trucks ve sanatçı François Abelanet tarafından gerçekleştirilen ve dört ayrı sahne şeklinde 3 boyutlu olarak yaratılan eseri izleme fırsatı buldu.

Dünyanın en büyük anamorfoz resmi

4 bin 227,5 metrekarelik alana yayılan eser Renault Trucks’ın Guinness Rekorlar Kitabı’na “dünyanın en büyük anamorfoz resmi” olarak girmesini sağladı.

Rekor Sertifikası Lyon senatörü ve Valisi Gerard Colomb’un katıldığı törenle Renault Trucks Başkanı Bruno Blin’e verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fransa Lyon kenti, Guinness, Renault Trucks, Renault Trucks Başkanı Bruno Blin, Renault Trucks Guinness, Renault Trucks Guinness Rekorlar Kitabı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları