Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Renault, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda 5 ödül aldı

13 Eylül, 2013 | 17:22

frankfurt-otomobil-fuarı Renault, Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı’nın açılışında Alman Tasarım Konseyi tarafından düzenlenen ödül töreninde, toplamda beş ödüle layık görüldü.

Renault açıklamasına göre, Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı’nın açılışında gerçekleştirilen törende Renault, üçü seri üretim modeli, biri konsept otomobil ve biri de stant konsepti olmak üzere beş ödül kazandı.

Her biri tasarım konusunda uzman 10 bağımsız üyeden oluşan jüri heyeti “Seri Üretim Modeli Dış Tasarım” kategorisindeki ödülleri Clio, Captur ve ZOE’ye verdi.

Renault markasının Tasarım Rönesansı’nı yansıtan bu üç model bir yıldan kısa bir süredir pazarda bulunuyor.

2012 Monaco Grand Prix’sinde ilk kez tanıtılan Alpine A110-50 de “Konsept Otomobiller” kategorisinde bir ödül aldı.

ALMANYA FUARLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Renault’un, 2012 Paris Otomobil Fuarı’nda prömiyeri gerçekleştirilen ve “The Bump” ismiyle anılan stand konsepti ise “Mimari” kategorisinde ödüle layık görüldü. Böylelikle de DGT Architects ile Renault arasındaki başarılı işbirliği onaylanmış oldu.

ZOE gibi “The Bump” da Temmuz 2013’de Red Dot ödülü almıştı

Tüm bu ödüllerde 2010 yılında Renault Tasarım Bölümü’nün başına gelen Laurens van den Acker ve ekibinin büyük payı bulunurken, Alman Tasarım Konseyi tarafından 2011 yılında başlatılan Otomobil Markaları Yarışması (Automotive Brand Contest) uluslararası platformda tasarım konusunda bir referans oldu.

Otomotiv Markaları Yarışması, tasarım kusursuzluğunda en aranılan kalite etiketlerinden biri olarak küresel anlamda ün kazandı. Alman Tasarım Konseyi ise Alman sanayiindeki tasarım uzmanlığını güçlendirmek amacıyla 1953 yılında Alman Parlamentosu tarafından kuruldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Almanya fuar, almanya fuar turları, Frankfurt Fuarı, Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı, Otomobil fuarı, Otomobil Fuarı Almanya, Renault,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları