Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Reina ve Suada’nın işletmecisi Mehmet Koçarslan’a darp

23 Temmuz, 2010 | 16:08

İstanbul’un en ünlü eğlence merkezleri Reina ve Suada’nın işletmecisi Mehmet Koçarslan, Etiler’de ufak bir trafik kazası sonrası çıkan tartışmada darp edildi.

Alınan bilgilere göre Mehmet Koçarslan, Etiler Nispetiye caddesinde ilerlerken bir araç cipine çarptı.

Çıkan tartışmada darp edilen Mehmet Koçarslan, Etiler Karakolu’na giderek şikayetçi oldu. Koçarslan’ı döven kişinin, Süreyya Yalçın’la aşk yaşayan iş adamı Emre Bahçıvan’ın koruması olduğu öğrenildi.

Bahçıvan peynirlerinin veliahdı olan Emre Bahçıvan’ın olayı doğruladığı ancak daha fazla açıklama yapmak istemediği ileri sürüldü.

Karakol çıkışında açıklamalar yapan Mehmet Koçarslan, “Emre ile ne husumetim, ne de bir anlaşmazlığım var. Ailesi muteber ve sevilen insanlardır ama o daha 20’li yaşlarda çocuk. Reina’ya korumalarıyla girmek istedi, izin vermedik. Araya önemli isimleri koydu ama yine istediği olmadı. Bunun için sanıyorum böyle organize bir iş yapmak istediler” diye konuştu.

Koçarslan, Nispetiye caddesinde yaşananlarla ilgili olarak ise ”Cipime arkadan bir otomobil gelip çarptı. Araçtan indikten sonra ‘Geçmiş olsun beyefendi’ dememe kalmadan ‘Bana niye küfür ediyorsun?’ deyip üzerime saldırmaya başladı. Çevredekilerin dikkatini çekmeye çalışıp ‘Sen bana nasıl vurursun?’ diyerek, üzerime yürüdü. Yumruk atıp, kafa vurmaya çalıştı ancak tutup engellememe karşın darbeleri sol omzuma geldi. Söylendiği gibi vücudumda kırıp çıkık yok. Hastanelik de olmadım. Ortaya çıkıp şekil yapmak isteyen bu insanları boş yere kahraman yapmayın” diye konuştu.

Nationalturk

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emre Bahçıvan, Etiler, Etiler Nispetiye, Etiler Suada, Magazin Haberleri, Mehmet Koçarslan, Mehmet Koçarslan Darp, Mehmet Koçarslan dayak, Mehmet Koçarslan dayak yedi, Mehmet Koçarslan Emre Bahçıvan, Mehmet Koçarslan Kimdir, Mehmet Koçarslan saldırı, Mehmet Koçarslan'a saldırı, Reina, Reina ve Suada, Reina ve Suada Mehmet Koçarslan, Suada,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
rojat geliş
27 Ağustos, 2010

az bile yapmış eline koluna saglık emre bahçivan bu tür kodumanlara azbile mehmet koçarslan varlıgına güvenme o topragı sende herkez gibi tadacaksın yerinde sayki azrailin gelsin fazla zıplamaki kuldan gelmesin

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ağustos 27th, 2010 at 13:16 rojat geliş mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları