Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Red Bull Sea To Sky şampiyonu İngiltere’den!

01 Ekim, 2013 | 10:21

red-bull-se-to-sky-ingiltere 27-29 Eylül tarihleri arasında Kemer, Antalya’da 19 ülkeden 131 sporcunun katılımı ile gerçekleşen uluslararası ekstrem enduro motosiklet yarışması Red Bull Sea To Sky İngiliz Jonny Walker’ın şampiyonluğu ile sona erdi.

Sürücüleri kumsaldan Olympos Dağı’nın 2.365 metre yükseklikteki zirvesine götüren final yarışı oldukça heyecanlı geçti. Son 2 yılın şampiyonu Graham Jarvis’i 10 saniye farkla geçen ve birinciliğe ulaşan genç şampiyonun nehir yatağından ormana, ağaç hattından taşların içine ve son olarak da bitiş çizgisine ulaşması yaklaşık 2 saat sürdü.

İlk yapıldığı sene sadece 1 yabancı sporcunun yarıştığı etkinliğin 4.senesinde 18 ülkeden 65 yabancı sporcu yarıştı. İslam Yıldız Türklerin içinden bitiş noktasına ulaşan ilk isim oldu.Red Bull Türkiye, Kemer Enduro Kulübü ve XVENTURE’nin birlikte organize ettiği yarışta İngiliz Graham Jarvis 2.liği, İspanyol Alfredo Gomez ise 3.lüğü aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alfredo Gomez, Antalya, Graham Jarvis, İngiliz Jonny Walker, İspanyol Alfredo Gomez, Jonny Walker, Jonny Walker İngiltere, Kemer, Kemer Enduro Kulübü, Olympos Dağı, Red Bull, Red Bull Sea to Sky, Red Bull Sea To Sky antalya, Red Bull Sea To Sky kemer, Red Bull Türkiye,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları