Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Red Bull Sea To Sky şampiyonu İngiltere’den!

01 Ekim, 2013 | 10:21

red-bull-se-to-sky-ingiltere 27-29 Eylül tarihleri arasında Kemer, Antalya’da 19 ülkeden 131 sporcunun katılımı ile gerçekleşen uluslararası ekstrem enduro motosiklet yarışması Red Bull Sea To Sky İngiliz Jonny Walker’ın şampiyonluğu ile sona erdi.

Sürücüleri kumsaldan Olympos Dağı’nın 2.365 metre yükseklikteki zirvesine götüren final yarışı oldukça heyecanlı geçti. Son 2 yılın şampiyonu Graham Jarvis’i 10 saniye farkla geçen ve birinciliğe ulaşan genç şampiyonun nehir yatağından ormana, ağaç hattından taşların içine ve son olarak da bitiş çizgisine ulaşması yaklaşık 2 saat sürdü.

İlk yapıldığı sene sadece 1 yabancı sporcunun yarıştığı etkinliğin 4.senesinde 18 ülkeden 65 yabancı sporcu yarıştı. İslam Yıldız Türklerin içinden bitiş noktasına ulaşan ilk isim oldu.Red Bull Türkiye, Kemer Enduro Kulübü ve XVENTURE’nin birlikte organize ettiği yarışta İngiliz Graham Jarvis 2.liği, İspanyol Alfredo Gomez ise 3.lüğü aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alfredo Gomez, Antalya, Graham Jarvis, İngiliz Jonny Walker, İspanyol Alfredo Gomez, Jonny Walker, Jonny Walker İngiltere, Kemer, Kemer Enduro Kulübü, Olympos Dağı, Red Bull, Red Bull Sea to Sky, Red Bull Sea To Sky antalya, Red Bull Sea To Sky kemer, Red Bull Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları