Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Red Bull Sea To Sky EMITT fuarında tanıtıldı

24 Ocak, 2015 | 11:49

Kemer Enduro Kulübü Başkanı Semih Özdemir, bu yıl 6’ıncısı düzenlenecek olan “Red Bull Sea To Sky” ın tanıtımı ve sponsorluk çalışmaları için EMITT fuarında turizmcilerle bir araya geldi.

Fuarda çok sayıda turizmci ile bir araya gelen Özdemir, geçmiş organizasyonlar ve bu yıl düzenlenecek olan şampiyonanın genel yapısı ve turizme olan katkılarını turizmciler ile paylaştı. Özdemir yaptığı açıklamasında, artık ‘Red bull Sea To Sky’ ın turizmciler tarafından da iyi bilindiğini belirterek, “Dünyanın sayılı turizm fuarlarından biri olan EMİTT 2015’de, bölgemizde beş yıldır düzenlemekte olduğumuz bir Dünya markası olan Red Bull Sea to Sky’ ın turizmciler tarafından sahipleniliyor olması bizlerin çalışmalarını daha da heyecanlandırıyor ”dedi.

Başta düzenledikleri organizasyonlar boyunca kendilerini yalnız bırakmayan Kemer Kaymakamlığı, Kemer Belediyesi, Olympos Teleferik’in de birada olduğu stantta bilgiler veren Özdemir, ayrıca eski turizm bakanlarından Bahattin Yücel ile de bir araya geldi. Özdemir Yücel’in bu organizasyonlarda yanlarında olacaklarını ifade ederek “ Değerli büyüğümüz eski turizm bakanımız Sayın Bahattin Yücel beyle de bir araya gelip Sea to Sky ı konuştuk. Sayın bakanım kendisinin de bir motosiklet kullanıcısı olduğu belirtti ve bu projede her zaman yardımcı olacağını belirtti. İlgileri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Kemer Enduro Kulübü Başkanı Semih Özdemir ayrıca AKTOB ( Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği ) Başkanı Yusuf Hacısüleyman’a ile TUROB (Turistik Otelciler, Yatırımcılar ve İşletmeciler Birliği başkanı ) Timur Bayındır’a da Red Bull Sea to Sky hakkında bilgiler verirken, daha sonra tekrar buluşarak detaylı bilgiler vereceklerini de sözlerine ekledi.

Öte yandan Başkan Özdemir, bu yıl ekim ayı içerisinde gerçekleşecek Enduro Şampiyonası için kayıtların açıldığını ve 13 günlük süre içerisinde şimdiden 26 ülkeden 200 yarışçının bu özel şampiyonaya kayıt yaptırdığını açıkladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği, EMITT fuarı, EMITT fuarı 2015, Kemer, Kemer Belediyesi, Kemer Enduro Kulübü, Kemer Haberleri, Olympos Teleferik, Red Bull, Red Bull Sea to Sky, Sea to Sky, Sea to Sky antalya, Sea to Sky kemer, Semih Özdemir,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları