Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Recep Tayyip Erdoğan Libya’da otel açılışı yaptı

24 Kasım, 2009 | 09:49

Recep Tayyip Erdoğan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, restore edilip yeniden hizmete açılan Libya’daki Radisson Blue Oteli’nin açılışını yapmak üzere Libya’da idi.

Libya’nın Başkenti Trablus’a gelen Başbakan Erdoğan, havalanına inmesinin ardından restore edilerek yeniden hizmete giren Radison Blue Oteli’nin açılışını gerçekleştirdi.

Radisson Blue Oteli’nin açılışına, Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Radisson Blue Oteli Libya, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan Libya, Recep Tayyip Erdoğan Libya Otel Açılışı, Recep Tayyip Erdoğan Otel Açılışı, Tayyip Erdoğan Libya, Tayyip Erdoğan Libya Otel Açılışı, Tayyip Erdoğan Otel Açılışı, Tayyip Erdoğan Radisson Blue Otel, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları