Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Recep İvedik Maldivler’de

11 Kasım, 2013 | 11:39

Şahan Gökbakar Maldivler

Recep İvedik serisinin 4. filminin çekimleri balayı ülkesi Maldivler’de tamamlandı. Maldivler’de çekilen Recep İvedik 4 filmi 21 Şubat 2014’te vizyona girecek.

Celal ile Ceren”den sonra kendisine ait Çamaşırhane Film’in ikinci yapımı olan “Recep İvedik 4″ü Maldivler‘de çeken Şahan Gökbakar’ın en büyük sıkıntısı yapay sakalların sıcak havadan dolayı yüzünü kaşındırması. Çekimlerin bitiminden sonra rahat bir nefes alan Şahan Gökbakar, işlerin yolunda gitmesinden, Maldivler’deki çalışmalarda bir sorun yaşamamaları en büyük mutluluk kaynağı.

Bu arada Şahan Gökbakar sosyal medya üzerinden yeni filminin çıkış tarihini takipçileriyle paylaştı. Recep İvedik’in Survivor adasında Karayip korsanlarıyla karşılaşmasını anlatan sahneler bulunan film Şubat ayı sonunda vizyona girecek. ‘Recep İvedik 2 ve 3’ü çekerek hasılat ve seyirci rekorları kırmaya devam eden Şahan Gökbakar Maldivler’de çektiği filmle yine iddialı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldivler, maldivler haberler, maldivler haberleri, recep ivedik, recep ivedik 4, recep ivedik 4 maldivler, recep ivedik maldivler, recep ivedik ne zaman vizyona giriyor, şahan gökbakar, şahan gökbakar maldivler,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları