Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Recep İvedik’in Maldivler macerası rekor tazeledi

24 Şubat, 2014 | 18:32

recep-ivedik-maldivler Çekimlerinin bir bölümü Maldivler’de yapılan Recep İvedik 4, vizyona girdiği cuma gününden itibaren seyircilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Serinin dördüncü filmi Recep İvedik 4, muhteşem bir dönüş yaptı. Günler öncesinden biletlerini alan ve sosyal medyadan paylaşan seyirciler bu kez de sinemaların önünde oluşan uzun kuyrukları ve izdiham fotoğraflarını paylaşmaya başladılar.

Recep İvedik’in İstanbul’dan Maldivler‘e uzanan macerasının konu alındığı film için yoğun talebi karşılamak isteyen sinemalar ek seans açtı. Açılan ek seanslar da sinema salonlarında izdiham yaşanmasına engel olamadı.

Film üç gününde 1 milyon 641 bin kişi tarafından izlenerek, kendisini ait rekoru geliştirdi. Recep İvedik 4 filmi, Avrupa’da da Türk filmleri arasında en fazla ilk üç gün izlenme rakamına ulaşarak çifte rekor kırdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldivler, Maldivler Recep İvedik, recep ivedik 4, recep ivedik 4 maldivler, Recep İvedik 4 rekor, Recep İvedik 4 vizyon,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları