Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Recep İvedik 4 Maldivler’ de çekildi

30 Aralık, 2013 | 15:04

Recep İvedik 4 Maldivler' de çekildi

Recep İvedik tiplemesiyle beğenileri toplayan Şahan Gökbakar serinin 4. filmi olan Recep İvedik 4 ‘ün çekimlerinin Maldivler’ de tamamlandığını bildirdi.

Maldiv Adaları‘ nda çekimleri tamamlanan Recep İvedik 4 filmi 21 Şunat 201 tarihinde vizyona girecek. Recep ivedik 4 Maldivler ve İstanbul’ da çekildi. Şahan Gökbakar’ ın yazarlığını yaptığı filmin büyük bölümü Maldivler Adaları’ nda çekildi.

Maldivler’ de çekimleri tamamlanan Recep İvedik 4 izleyenleri ilk üç filmde olduğu gibi yine kahkahaya boğacak. 90 kişilik ekibin çalıştığı Recep İvedik 4 için Maldiv Adaları’ ndan Robinson ve Fun Adaları ziyarete kapatıldı.

Recep İvedik 4 Maldivler’ de çekilen en büyük prodüksiyonlu film oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv Adaları, Maldivler, Maldivler Adaları, maldivler haberler, maldivler haberleri, maldivler parti, recep ivedik, recep ivedik 4, Recep İvedik 4 İzle, recep ivedik 4 maldivler, recep ivedik maldivler, şahan gökbakar, şahan gökbakar maldivler,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları