Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Recep Arısoy, ( UMTD ) Turizm ve Dışilişkiler Genel Başkanı oldu

30 Aralık, 2010 | 12:36

Recep Arısoy, Uluslar arası Milletler Ticaret ve Ekonomi Derneği ( UMTD )’nin, Turizm ve Dışilişkiler Genel Başkanı oldu.

Recep Arısoy, Uluslar arası Milletler Ticaret ve Ekonomi Derneğinin uluslararası konferanslarını organize edecek olup, aynı zamanda, konferanslarında başkanlığını yapacak.

Konu ile ilgili, Uluslar arası Milletler Ticaret ve Ekonomi Derneğinin ve dernek Başkanı sayın Abdülkadir Erkahraman, yaptığı açıklama.

Sayın arısoy turizm sektörü için önemli bir değer, bu değerin bizlerle birlikte olacak olması bizi mutlu edecektir.

Turizm sektörü, ülkemizin nabzını tutan bir sektördür, sayın arısoy bu sektör de çok önemli başarılara imza atmakla kalmayıp, bir vizyon savaşı vermektedir, ülkemizin bu insanlara çok ihtiyacı var, bu insanlar ender olan insanlardır.

Uluslar arası Milletler Ticaret ve Ekonomi Derneği ( UMTD )’nin, Turizm ve Dış ilişkiler Genel Başkanlığına atanan Recep Arısoy, iş kariyerinde çok önemli ödüller almış, birçok başarıya imza atmış.

Bu başarılarından en önemlileri, Ulusal Turizm Zirvesi 2007 ( Turkiye Turizm Cennet Bahçesine hoş geldiniz, Makedonya Kültür Fuarı, “Turizm Profesyonelleri ve Otelleri” Yazı dizisi, “Turizmde Yön Verenler” konferans zincirini organize ederek ve bu organizasyonlara başkanlık yaparak.

Recep Arısoy, 2009 yılın da, Ege Üniversitesi tarafından yılın otel yöneticisi seçilmiş, aynı zamanda başka ödülleri de iş kariyerinde bulundurmaktadır.

2004 İTU Genç ve Başarılı Yöneticilik,
2006 Dünya Tüketiciler Zirvesi Sektörde Başarılı Yönetici,
2007 Ulusal Turizm Zirvesi Başkanlığı,
2007 Ürgüp Belediye Başkanlığı Ulusal Turizme Katkı,
2007 Anatolia Ballons gümüş balon,
2007 Makedonya Turizm Bakanlığı Uluslar arası Turizme Katkı ödülü, 2009 Ege Üniversitesi yılın otel yöneticisi,
2010 Trakya Üniversitesi Turizmde Yön Verenler teşekkür plaketi,
2010, MarmaraÜniversitesi, Turizmde Yön Verenler teşekkür plaketi,
2010 Onsekiz Mart Üniversitesi Turizmde Yön Verenler teşekkür plaketi, 2010 İzzet Baysal Üniversitesi Turizmde Yön Verenler teşekkür plaketi, 2010 Mersin Üniversitesi Turizmde Yön Verenler teşekkür plaketi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Makedonya Kültür Fuarı, Recep Arısoy, Recep Arısoy Turizm Dışilişkiler Genel Başkanı, Turizm, Uluslar arası Milletler Ticaret ve Ekonomi Derneği,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları