Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Real Madrid en koyu taraftarını arıyor / Video Haber

14 Ocak, 2014 | 13:18

İspanyol devi Real Madrid’in dünya çapında en düşkün fanlarını bulmayı amaçlayan “Fans for Real” kampanyası bugün başlıyor.

real-madrid-kampanya

Emirates ve Real Madrid tarafından düzenlenen “Fans for Real” kampanyası, 14 Ocak ile 7 Mart tarihleri arasında devam edecek.

Kampanya kapsamında fanların, Emirates ve Real Madrid’in Google+ sayfalarına +1 vermeleri ve #FansForReal ve #FlyToMadrid başlıklarını kullanarak Real Madrid’le ilgili hoşlarına giden içerikleri yüklemeleri isteniyor. Yüklenen içerikler arasından kazananlar, Emirates ile Madrid’e uçma fırsatı elde edecek ve Santiago Bernabeu Stadyumu’nda en sevdikleri Real Madrid oyuncularını izleme, onlarla tanışma şansına kavuşacaklar.

REAL MADRİD MAÇ TURLARI İÇİN TIKLAYIN…

“Fans for Real” kampanyası, Emirates’le uçarak Madrid’e giden bir çocuğu Santiago Bernabeu Stadyumu’nda bekleyen sürprizi konu alan bir video ile başlatılıyor. Çocuk, aralarında Luka Modric, Marcelo Vieira, Gareth Bale ve Alvaro Arbeloa’nin yer aldığı Real Madrid yıldız oyuncuları tarafından karşılanıyor.

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

Emirates ve Real Madrid’in 2017/18 sezonu sonuna kadar devam edecek beş yıllık tişört sponsorluğu anlaşması var. Kendi alanlarında her zaman ön saflarda yer almayı hedefleyen bu iki kurum sporun gücünü, fanlar için esin kaynağı olacak anlar yaratmak ve futbola duyulan ortak tutkuyla yeni deneyimler paylaşmak için kullanıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alvaro Arbeloa, Fans for Real, Fans for Real emirates, Gareth Bale, La Liga maçları, Luka Modric, Marcelo Vieira, Real Madrid, Real Madrid emirates, Real Madrid İspanya, Real Madrid kampanya, Real Madrid la liga, Real Madrid Maçları, Real Madrid maçları İspanya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları