Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rauf Denktaş vefat etti / Son dakika haberleri

13 Ocak, 2012 | 23:05

KKTC’nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş hayata gözlerini yumdu. Denktaş’ın doktorları eski Cumhurbaşkanının hayata gözlerini yumduğunu açıkladı. / Son dakika haberleri

KKTC 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş 24 mayıs 2011 tarihinde beyin kanaması nedeniyle Yakındoğu Hastanesine yatırılmış ve yoğun bir tedavi sürecinden sonra 29 Ekim 2011′de taburcu edilmişti. Denktaş son olarak 8 Ocak’ta vücudundaki su kaybına bağlı olarak YDÜ Hastanesine kaldırılmış 5 günlük yaşam müdahalesi verdikten sonra hayata gözlerini yumdu.

Denktaş’ın tedavi gördüğü hastaneye devletin üst düzey yetkilileri akın etti

Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın tedavi gördüğü Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesi’nde hayatını kaybetmesinden sonra büyük hareketlilik yaşandı. Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun yanı sıra Başbakan İrsen Küçük, Kuvvet Komutanları ve pek çok üst düzey yetkili Denktaş’ın tedavi gördüğü YDÜ Hastanesi’ne akın etti.

Kaynak : NationalTurk.com

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
kıbrıs cumhurbaşkanı rauf denktaş, kıbrıs rauf denktaş, Rauf Denktaş, rauf denktaş hayatını kaybetti, rauf denktaş kıbrıs, rauf denktaş öldü, rauf denktaş öldü mü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları