Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ramon Motta’dan Brezilya milli takımına çılgın gece!

13 Kasım, 2014 | 13:03

ramon-motta-dan-brezilyalilara-seks-partizi-brezilya-milli-takimi (3)

3 Milyon Euro’ya mal olan ve Brezilya Milli Takımına 4-0 yenildiğimiz Milli Takım maçı sonrası,Beşiktaş’ın Brezilya’lı oyuncusu Ramon Motta’dan Brezilya Milli Takım oyuncularına parti…

Cumcuma’nın Haberine Göre;

Ramon Motta’nın, ülkesinin 4-0 kazandığı maç sonrasında,Milli oyuncuları İstanbul’un ünlü gece külüplerinden olan Bedroom’a götürdüğü ve buraya 45 kadın getirdiği iddaa edildi.

Gecenin geç saatlerine kadar eğlenen futbolcular,daha sonra Kadıköy’de Moda’da bulunan ünlü bir otele geçiş yapıp geceyi burada noktaladığıda gelen bilgiler arasında.

ramon-motta-dan-brezilyalilara-seks-partizi-brezilya-milli-takimi (4)

Muhteşem Rio Karnavalı Video Görüntüleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
45 kadın, bedroom, Brezilya, Brezilya Festival, Brezilya Milli Takımı, Brezilya turları, Eğlence, gece külübü, kadın, karnaval video, karnaval videoları, ramon motta, Rio Karnavalı Video, Türkiye, türkiye 0 - 4 brezilya-kadoköy moda,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları