Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ramazan Bayramında Yunan Adaları Revaçta

13 Haziran, 2017 | 13:17
Ramazan Bayramında Ramazan Bayramında Yunan Adaları Revaçta Revaçta

Ramazan Bayramında Yunan Adaları Revaçta

4 günlük Ramazan Bayramı tatilini yurt dışında geçirmek isteyenler yine Yunan Adaları ‘nı tercih ediyor.

Bu yıl 24 Haziran Cumartesi Arife günü ile birleşerek tatilcilere 4 günlük tatil olanağı sağlayacak Ramazan Bayramı’nın iç ve dış turizm açısından oldukça yoğun geçmesi bekleniyor.

Bayram tatilini yurt dışında geçirmek isteyenler Ramazan Bayramı Turları ‘na ilgi gösteriyor. Bayram Turları ‘nın en ilgi çeken rotası ise her yıl olduğu gibi Yunan Adaları.

Yakınlığı, Kapıda vize uygulaması ile seyahat kolaylığı ve her keseye uygun tatil bütçesiyle Yunan Adaları Ramazan Bayramı Turları ‘nın gözdesi. Mikonos, Santorini, Midilli, Kos ve Rodos gibi en çok bilinen Yunan Adaları ‘nın yanı sıra saklı kamış cennetler olarak tanınan Thassos (Taşoz), Avrupa’nın Maldivler‘i Halkidiki ve Zakynthos, en çok tercih eden Yunan Adaları arasında.

Türkiye’nin Yunan Adaları Turları denildiğinde en güvenilir seyahat acentelarından olan World Travel Service (WTS) ‘in yetkilileri, bayram turlarında erken rezervasyonun önemine vurgu yaparken Yunan Adaları ve Yunanistan’ın en çok rağbet gören bölgeler olduğunu belirtiyorlar. Misafirlerine en iyi servis ve para iadesi garantisiyle hizmet veren WTS ‘nin Yunan Adaları Turları ‘na BU LİNK‘ten göz atabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayram Turları, Yunan Adaları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları