Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ramazan Bayramı Uzakdoğu turlarına katılmak isteyenler için son fırsat

28 Temmuz, 2011 | 17:53

Ramazan Bayramı Uzakdoğu turlarına katılmak isteyenler için son fırsat  / Turizm Haberleri

Ramazan Bayramı tatili için uzak destinasyonları düşünenler önceliklerini Uzakdoğu ‘ya veriyorlar.

Tur şirketleri;  Ramazan Bayramı ‘nda Uzakdoğu turlarına katılmak isteyenlerin oldukça fazla olduğunu, yer bulmakta zorlandıklarını ve 2 Ağustos ‘a kadar rezervasyon yapabileceklerini belirtiyorlar.

Ramazan Bayramı Uzakdoğu turlarına 2 Ağustos ‘a kadar  son yerler için rezervasyon yapacaklarını söyleyen World Travel Service (WTS) seyahat acentesi yetkilileri bu yıl önceki yıllara oranla Uzakdoğu ‘ya daha fazla ilginin olduğunu vurguluyorlar.

World Travel Service yetkilileri yolcularına otel, ulaşım, transfer, şehir turları gibi birçok hizmet verdiklerini ve yurtdışı turlarında özellikle Phuket, Bangkok, Singapur turlarına büyük ilgi olduğunu belirtiyorlar.

Uzmanlar Ramazan Bayramı tatilinin uzun olduğunu ve bu sebeple kişilerin bayramda uzak ve tropik yerleri tercih ettiğini belirtiyorlar. Uzakdoğu turları konusunda uzman bir kadrosu bulunan WTS seyahat acentesi, yolcuların artık sadece deniz,kum, güneş değil farklı kültürleri görebilecekleri, sosyal aktivitelere katılabilecekleri, egzotik yerleri tercih ettiklerini söylüyorlar.

Yetkililerin Ramazan bayramı ‘nda tatile çıkacak olan kişilere önemli bazı önerileri de var.  Yetkililer özellikle Uzakdoğu turlarını tercih edenlere  uçaklarda olan sınırlı sayıdaki yerler için acele etmelerini tavsiye ediyor. Erken rezervasyonun önemine değinen WTS tur yetkilileri, özellikle Phuket, Bangkok, Singapur, Bali, Pataya, Koh Samui gibi uzak destinasyonları tercih edenlerin vakit kaybetmeden rezervasyonlarını yaptırmalarını öneriyor.

RAMAZAN BAYRAMI UZAKDOĞU TURLARI HAKKINDA BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangkok, Bayramda Uzakdoğu, Erken Rezervasyon, Phuket, Phuket Bangkok Singapur, Phuket Bangkok Singapur Turları, Ramazan Bayramı, Ramazan bayramı turları, Ramazan Bayramı Uzakdoğu, Ramazan Bayramı Uzakdoğu Turları, Ramazan Bayramı Uzakdoğu turu, Singapur, Uzakdoğu Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları