Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tatilciler Ramazan Bayramı Turları için harekete geçti

24 Mayıs, 2016 | 07:46

Tatilciler Ramazan Bayramı Turları için harekete geçti

Arefe günü pazartesi gününe denk gelen uzun Ramazan Bayramı tatili, seyahatseverleri harekete geçirdi.

Bu yıl tatilcileri uzun bir Ramazan Bayramı tatili bekliyor. Arefe gününün Pazartesi’ye denk gelmesi, tatillerine Cuma gününü de ekleyen seyahatseverler için 9 günlük bir tatil anlamına geliyor.

9 gün gibi uzun bir bayram tatilini yurt dışında geçirmek isteyenler ise şimdiden rezervasyon yaptırmaya başladı. Tatilciler erken rezervasyon fırsatlarından yararlanıp tatili ucuza getirmenin planını yaparken bir yandan da uzun tatilin doğurduğu alternatifleri değerlendiriyor.

Uzaklar da ilgi görüyor

9 günü fırsat bilen tatilciler, Küba, Amerika ve Uzakdoğu gibi destinasyonları da tercihleri arasına ekledi. Uzak bölgelerde turların gözdeleri ise Tayland, Küba ve Amerika gibi yerler olurken yine tropik adalardan Maldivler, Phuket ve Koh Samui de en çok tercih edilen destinasyonlar arasında.

Tatili kısa olanlar Avrupa’ya

Tatili kısa olan yani 4-5 günlük dilimde yer alan tatilciler ise daha çok Avrupa, Balkanlar ve yurt içi turlarına yöneldi. Avrupa’da daha çok İtalya, Yunanistan, Yunan Adaları, Fransa ve İspanya gibi noktalara yöneldi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayram Turları, Erken Rezervasyon, Ramazan Bayramı, Ramazan bayramı turları, Uzakdoğu Turları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları