Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tatilciler Ramazan Bayramı Turları için harekete geçti

24 Mayıs, 2016 | 07:46

Tatilciler Ramazan Bayramı Turları için harekete geçti

Arefe günü pazartesi gününe denk gelen uzun Ramazan Bayramı tatili, seyahatseverleri harekete geçirdi.

Bu yıl tatilcileri uzun bir Ramazan Bayramı tatili bekliyor. Arefe gününün Pazartesi’ye denk gelmesi, tatillerine Cuma gününü de ekleyen seyahatseverler için 9 günlük bir tatil anlamına geliyor.

9 gün gibi uzun bir bayram tatilini yurt dışında geçirmek isteyenler ise şimdiden rezervasyon yaptırmaya başladı. Tatilciler erken rezervasyon fırsatlarından yararlanıp tatili ucuza getirmenin planını yaparken bir yandan da uzun tatilin doğurduğu alternatifleri değerlendiriyor.

Uzaklar da ilgi görüyor

9 günü fırsat bilen tatilciler, Küba, Amerika ve Uzakdoğu gibi destinasyonları da tercihleri arasına ekledi. Uzak bölgelerde turların gözdeleri ise Tayland, Küba ve Amerika gibi yerler olurken yine tropik adalardan Maldivler, Phuket ve Koh Samui de en çok tercih edilen destinasyonlar arasında.

Tatili kısa olanlar Avrupa’ya

Tatili kısa olan yani 4-5 günlük dilimde yer alan tatilciler ise daha çok Avrupa, Balkanlar ve yurt içi turlarına yöneldi. Avrupa’da daha çok İtalya, Yunanistan, Yunan Adaları, Fransa ve İspanya gibi noktalara yöneldi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayram Turları, Erken Rezervasyon, Ramazan Bayramı, Ramazan bayramı turları, Uzakdoğu Turları,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları