Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ramazan Bayramı Son Dakika Rezervasyonları Yunan Adaları Ve Vizesiz Ülkelere Yoğunlaştırdı

22 Haziran, 2017 | 12:23
Ramazan Bayramı Son Dakika

Ramazan Bayramı Son Dakika

 

Ramazan Bayramı tatil planını son dakikaya bırakan tatilciler son dakika rezervasyonlarda Yunan Adaları ve Vizesiz ülkeleri tercih ediyor.

 

Ramazan Bayramı Son Dakika Rezervasyonları Yunan Adaları Ve Vizesiz Ülkelere Yoğunlaştırdı

 

Hafta sonu başlayacak olan Ramazan bayramı için tatil planı yapmak isteyen tatilciler, tatil tercihlerini son dakikaya bırakması ve özellikle yurt dışını düşünenler için sayılı gün kalması. Tatilcilerin, tatil tercihlerini bayramda kapıda vize veren Yunan Adaları veya Vizesiz ülkelere çevirmesine neden oldu.

 


 

Türk turistlerin Ramazan bayramını yurt dışında geçirmek istemeleri ve bir türlü karar verememeleri sonucu son dakika rezervasyonlarında artış yaşanmaya başlandı. Tatilcilerin yoğun ilgi gösterdiği Yunan Adaları Turlarına talepler yoğunlaştı. Yunan adaları yanı sıra, Vize istemeyen ülkelere de ilgi artmaya başladı.

 

Ramazan Bayramı Son Dakika Rezervasyonlarında Talep Alan Tatil Yerleri İse;

 

1) Kos Adası (Kapıda Vize)

 

Kos Adası

Kos Adası

 

Kos adası, bayram tatili düşünenler için en çok ilgi gören ve talep alan bölge oldu. Bunun nedeni bodruma yakın olması ve planlarının bir bölümünü Kos Adası Turu ve Bodrum tatili olarak yapabilmektedirler.

 

2) Bali Adası

 

Bali Adası

Bali Adası

Bali adası bu yıl uzak doğunun en popüler tatil yeri olarak, balayı turları ve yaz tatili için de ilgi gören bir tatil bölgesi.

 

3) Küba Turları

 

Küba

Küba

Küba turları son yıllarda yoğun ilgi görmekte, vize hızlı verilmesi ve fazla bir yoğunluğu olmamasından dolayı bayramda en çok tercih edilen yerlerden biri oldu. Son dakikalarda talep alan bir tatil bölgesi.

 

4) Latin Amerika Turları

 

Latin Amerika

Latin Amerika

Latin Amerika turları vizesiz ülkeler olarak ilgi gören son dakika bayram tatil bölgeleri oldu.

 

5) Maldivler

 

Maldivler

Maldivler

 

Maldivler, çiftlerin balayı tatillerinin birinci tercihlerinden olsa da, bayram tatilinde de aile olarak veya romantik tatil isteyen çiftler içinde ilgi duyulan bir tatil yeri.

 


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bali Adası, Kos Adası, Küba Turları, Latin Amerika, Maldivler, Ramazan Bayramı, Son dakika, Vizesiz ülkeler, Yunan Adaları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları