Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rahmi Koç Venedik Karnavalı’nda kilt giydi

03 Mart, 2014 | 10:29

rahmi-koc-venedik-karnavali İstanbul’da düzenlenen Venedik Karnavalı kutlamasına katılan Koç Grubu Onursal Başkanı Rahmi Koç, giydiği kıyafetle dikkat çekti.

İtalya’nın kanalları ve gondollarıyla ünlü kenti Venedik’te her yıl şubat ayında düzenlenen ‘Venedik Karnavalı’ önceki akşam İstanbul’da da kutlandı.

İtalyan Büyükelçiliği’nin Beyoğlu Venedik Sarayı’nda beşinci kez düzenlendiği maskeli baloya katılan iş ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri, dönem kostümleri ve maskeleriyle renkli görüntüler oluşturdu. Venedik Karnavalı’nın bir benzerinin yaşandığı maskeli baloda, konuklar, birbirinden ilginç kostümleri ve maskeleriyle Venedik’i İstanbul’a taşıdı.

Ünlü tarihçi İlber Ortaylı’nın da katıldığı gecede İskoç erkeklerine özel ve ‘kilt’ olarak bilinen etek giyen Rahmi Koç, maskeli baloda Venedik Kralı ve ailesini canlandıran kişilerle fotoğraf çektirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beyoğlu Venedik Sarayı, İlber Ortaylı, İlber Ortaylı venedik, İtalyan Büyükelçiliği, İtalyan Büyükelçiliği venedik, koç grubu, Koç Grubu Onursal Başkan, Rahmi Koç, Rahmi Koç kilt, Rahmi Koç kimdir, Rahmi Koç venedik, Venedik, Venedik Karnavalı, Venedik Karnavalı istanbul, Venedik Karnavalı İtalya, Venedik Karnavalı rahmi koç,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları