Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Radyo 24 Spor’dan yılın remix’i ” Yeter Yıldırım Demirören Yeter! ”

18 Ekim, 2014 | 10:50

yıldırım-demirören-remix-şarkı-git-fuldan-yeter-yıldırım-demirören-yeter-radyo24-spor-okan-topaloglu-bülent-yüksel

Türkiye’de stadyumların vazgeçilmez tezahüratı olan “Yeter Yıldırım Demirören Yeter” tezahüratı remix olarak artık radyolarda bile çalınıyor! Radyo 24 Spor’dan Okan Topaloğlu, ‘Yeter Yıldırım Demirören Yeter’ tezahüratının aranjmanı ile radyoyu salladı.

NationalTurk.Com’un Haberine Göre;

Beşiktaş’tan sonra Türkiye Futbol Federasyonu’nun başına geçen ve yaptığı uygulamalarla futbolun dibe vurmasında başrol oynayanlardan olan TFF Başkanı Yıldırım Demirören’e tepkiler bitmiyor.

Radyo 24 Spor Yayın Hayatına Başladı!—->>>>

Radyo 24 Spor Dinlemek İçin Tıklayınız!—>>>>

Yeter Yıldırım Demirören Yeter’e Müthiş Remix!

İnönü Stadı’nda başlayan, Demirören’in TFF Başkanı olmasının ardından neredeyse Türkiye’nin tüm statlarına yayılan “Yeter Yıldırım Demirören Yeter” tezahüratı Gürkan Topaloğlu ve Emre Bayer tarafından adeta baştan yaratıldı.

Radyo 24 Spor’da Okan Topaloğlu ve Bülent Yüksel’in birlikte sunduğu “Prestij Futbol” programında yayınlanan “Yeter Yıldırım Demirören Yeter” remixi yayında büyük ses getirdi.

Radyo 24 Spor Yayın Hayatına Başladı!—->>>>

Radyo 24 Spor Dinlemek İçin Tıklayınız!—>>>>

Kaynak : NationalTurk.Com

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
bülent yüksel, emre bayer, eski beşiktaş başkanı yıldırım demirören, gazete port, okan topaloğlu, radyo 24 spor, radyo24spor, remix şarkı yıldırım demirören, şarkı yeter yıldırım demirören, şarkı yıldırım demirören, TFF, tff başkanı demirören, Türkiye Futbol Federasyonu, yeter demirören şarkı, yeter yıldırım demirören remix, yeter yıldırım demirören şarkı, yeter yıldırım demirören yeter, yeter yıldırım demirören yeter remix, yeter yıldırım demirören yeter video, Yıldırım Demirören, yıldırım demirören remix, yıldırım demirören şarkı, Yıldırım Demirören Video, yıldırım demirören yeter, yıldırım demirören yeter remixi, yıldırım demirörene remix,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları