Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Radisson Çeşme’yi ihya edecek

23 Temmuz, 2009 | 15:28

Mohamad Yassine Türkiye’deki ilk tatil otelini açan Radisson, tüm satış ofislerinden ilçeyi pazarlamaya başladı.

Ülkemizde üç şehir oteli ile faaliyet gösteren dünyaca ünlü oteller zinciri Radisson, ilk tatil otelini (resort) Çeşme’de açarken, hızlı başladı. Radisson’un Türkiye’deki en büyük yatırımının Çeşme’deki Radisson Blu Resort & SPA olduğunu belirten Lübnanlı Genel Müdür Mohamad Yassine, Çeşme’yi yabancı tur operatörlerinin gözdesi haline getirmeye çalışacaklarını, dünya genelindeki tüm satış ofislerinin yoğun bir şekilde pazarlamaya eğildiğini söyledi.

350 otel işletiyor

Radisson’un büyük bölümü tatil köyü olmak üzere 350 otel işlettiğini belirten Yassine, şöyle konuştu: “Çeşme’nin potansiyelini değerlendirmek istiyoruz. İlçeyi kış turizmine de açacağız. Elimizde Radisson’un çatı kuruluşu Rezidor’un çok yaygın satış ofisleri var ve şu anda dünyanın her tarafında Çeşme satılmaya başladı. Hatta hepsinin üzerinde ‘Çeşme’yi satın’ diye çok da büyük bir baskı var. Biz Çeşme’yi haritaya yeniden koymak ve pazar lideri olmak istiyoruz.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çeşme, Çeşme Otelleri, Çeşme Radisson, Çeşme Tatili, Çeşme turları, Mohamad Yassine, Radisson Blu Resort,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları