Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Radisson Blu Suudi Arabistan’da İki Yeni Otel Açıyor

28 Ağustos, 2017 | 10:20

radisson-blu-cidde

Küresel otel grubu Carlson Rezidor’un bir birimi olan Radisson Blu, Suudi Arabistan’ın Buraidah kentinde ve Cidde’de iki yeni otel açılacağını açıkladı.

Radisson Blu firması Buraidah’ın önemli bir ticari şehir olduğunu ve bu nedenle yönetim bu şehirde otel açmayı hedefliyor. Otel’de 110 geniş oda ve 12 lüks villa olması hedefleniyor. İş seyahatine uygun konforlu bir oda imkanı sunuyor.

Radisson Blu Hotel, Buraidah’da beş toplantı odası ve 270m2 genişliğinde toplantı alanı planlanıyor. Misafirler, Radisson Blu’nun Larder restoranının tadını çıkarabilirler. Larder restoranı, Oasis terası ve Al Moed kafesi ile birlikte, süper kahvaltı ve öğle ve akşam yemekleri için lezzetli seçenekler sunacaktır. Otel’de misafirler için özel sauna, buhar banyosu, spa ve spor salonu hizmeti verilecek. Aynı zamanda kapalı yüzme havuzu yapılacak.

Radisson Blu Hotel, Cidde Al Salam, Suudi Arabistan’ın ikinci büyük şehri olan Cidde’de Carlson Rezidor’un dördüncü oteli olacak. Kentin popüler alışveriş merkezlerine, kültürel cazibe merkezlerine ve spor mekanlarına yakın bir konumda inşa edilecek.

Radisson Blu Hotel, Cidde Al Salam, rahat ve modern bir iç tasarıma sahip 142 modern oda ve süitten oluşacak. Otel, 10’dan fazla toplantı salonu ve iki balkonu ve 1.300 m2 kapalı alanı ve 800 kişiye kadar kapasiteli esnek bir alana sahip olacaktır. Tüm toplantı odaları en yeni konferans teknolojisi ve bireysel iklim kontrolü ile donatılacak.

Radisson Blu Hotel, Cidde Al Salam’ın özel erkek ve kadın alanları olacak şekilde fitness ve sağlıklı yaşam tesisleri inşa edilecek. Konaklamalarında otel içi aktiviteleri seven konuklar için bir spor kulübü ve çok sporlu bir kort bulunmaktadır ve dinlenme amacıyla çocuk havuzu, sauna ve jakuzili açık yüzme havuzu inşa edilecektir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Buraidah, Cidde, Radisson Blu, Suudi Arabistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları