Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Radisson Blu Hotel’e yeni genel müdür

08 Temmuz, 2013 | 10:27

Mustafa Gültekin Radisson Blu Hotel, Istanbul Asia’nın Genel Müdürlük görevine Mustafa Gültekin atandı.

Gültekin,8 Temmuz 2013 tarihinden itibaren Radisson Blu markasının henüz bir yıllını yeni doldurmuş projesi Radisson Blu Hotel Istanbul Asia otelinde Genel Müdürlük görevini sürdürecek.

Hacettepe Üniversitesi Maliye Bölümü’nden mezun olduktan sonra 1997 yılında iş yaşantısına Sümerbank’ta müfettiş olarak başlayan Mustafa Gültekin, uzun yıllar bankacılık sektöründe denetim faaliyetlerinde bulundu ve önemli projelere imza attı.

Denetim konusundaki başarılarını takiben medya ve turizm alanında hizmet vermekte olan kurumsal şirketlerde deneyimine devam eden Gültekin; The Carlson Rezidor ailesine 2007 yılında katıldı.

Zincirdeki ilk görevine Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul’da Mali İşler Müdürü olarak başlayan başarılı müdür 2011 yılında Radisson Blu Bosphorus Istanbul oteline Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Bir yıl içerisinde aynı otelin Otel Müdürü olarak atandı. Otelcilik sektöründe özellikle Finans ve Gelir Yönetimi alanında uzman Türk Genel Müdür evli ve bir çocuk babasıdır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mustafa Gültekin, Radisson Blu Hotel, Radisson Blu Hotel genel müdür, Radisson Blu Hotel Mustafa Gültekin, Radisson Blu Hotel yeni genel müdür,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları