Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Radisson Blu Bosphorus Hotel ‘in yeni Executive Şefi Ümit Yüksel

07 Nisan, 2011 | 15:27

Radisson Blu Bosphorus Hotel ‘in yeni Executive Şefi Ümit Yüksel

Radisson Blu Bosphorus Hotel ‘in yeni Executive Şefi 21 yıllık tecrübesi ile yemek yarışmalarınd altın, gümüş ve bronz madalyaları bulunan Ümit Yüksel oldu.

Uluslararası alanda bir çok saygın ödülü bulunan Executive Şef Ümit Yüksel,yılların deneyimini ve spesiyalitelerini bundan böyle Radisson Blu Bosphorus Hotel Istanbul misafirlerine sunacak.

Dünyanın en hızlı gelişen otel şirketlerinden olan, birçok ülkede lezzetli yemekleri ve mutfaklarıyla fark yaratan ödüllü restoranlara sahip Rezidor Hotel Group, kuşkusuz bu ününü yetenekli aşçılarına borçlu.

Radisson Blu Bosphorus Hotel, Istanbul’da Executive Şef görevine atanan Ümit Yüksel; sırasıyla THY’de V.I.P. Mutfak Şefi, Holiday Inn ve Crowne Plaza Otellerinde Sous Şef, Radisson Blu Conference & Airport Hotel’de Executive Şef ve son olarak Sheraton Maslak Istanbul Hotel’de Chef & B (Executive Şef ve Yiyecek – İçecek Müdürü) olarak görev yaptı.

Türkiye Aşçılar Milli Takımı’nın kaptanı olan ve Lüksemburg, Azerbaycan, Rusya, Almanya, İngiltere, Malta, Hırvatistan, Sırbistan gibi birçok ülkede düzenlenen yemek yarışmalarında altın, gümüş ve bronz madalyalar kazanan Executive Şef Ümit Yüksel ayrıca World Association of Chefs Societies (WACS) tarafindan düzenlenen uluslararası jüri sertifikasına sahip.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Holiday Inn, Radisson Blu Bosphorus, Radisson Blu Bosphorus Hotel, Radisson Blu Bosphorus Hotel şefi, Radisson Blu Bosphorus Hotel Ümit Yüksel, Radisson Blu Bosphorus İstanbul, Radisson Blu Bosphorus Oteli, Radisson Hotel, Türkiye Aşçılar Milli Takımı, Ümit Yüksel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları