Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rachel Brathen & Oğlak Penny ile Yoga dersleri

04 Mart, 2016 | 09:34

Rachel Brathen Rachel Brathen ve Oğlak Penny, sosyal medyanın en çok konuşulan çifti! Eşinin hediye ettiği oğlak ile yoga yapan Rachel Brathen, kısa sürede büyük bir üne kavuşmayı başardı.

İsveç doğumlu internet yoga fenomeni Rachel Brathen ve onun oğlağı Penny’i tanımayan yoktur. İşte bu ikili yogaya yeni bir bakış açısı getiriyor.

Aruba’da yaşayan Rachel Brathen, hayvan barınağı işletmecisi olan eşinin Noel’de hediye ettiği oğlak Penny ile beraber yoga yapıyor. penny_thegoat kullanıcı adıyla bir de instagram hesabı olan Oğlak Penny’nin yaklaşık 60 bin takipçisi bulunuyor.

Instagram sayfasına yüklediği fotoğraf ve videolarla kısa sürede Yoga fenomeni olan Rachel, Metro gazetesine yaptığı açıklamada şöyle diyor:

“Bazen hayatımızda ne değiştirmek istediğimiz konusuna odaklanıyoruz ama iyi hissedip geleceğe yönelik adımlar atmak yerine hayatımızdaki eksikliklere takılıp kalıyoruz. Güzel şeyleri kutlamamız gerek. Vücudunuzun kaldırabileceği bir egzersiz rutinine sahip olmak bunlardan biri olabilir”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Rachel Brathen, Rachel Brathen instagram, Rachel Brathen Penny, Rachel Brathen yoga,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları