Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Quaresma Beşiktaşa Elveda dedi peki nereye gidiyor

22 Temmuz, 2012 | 14:43

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Quaresma hakkında sert açıklamalar yaptı

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’da sürdüren Beşiktaş’ta Kulüp Başkanı Fikret Orman, gazetecilerle iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar sonrası Orman, basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu. Orman, ‘feda’ sloganı ile çıktıkları yolda Portekizli oyuncu Quaresma’nın, teklif ettikleri rakamı reddettiğini söyledi.

Q7 Bu paraya oynamam dedi

Orman, “Quaresma’yla şimdi değil daha Samet hocamızla anlaşmadan menejeri vasıtası ile görüşme yaptık” diyerek şöyle devam etti:  “Yıllık maaşı 5 milyon Euro kadar yapıyor. Biz bunu kendisine ödememizin zor olduğunu ilettik. Yıllık 2 milyon Euro’ya indiği takdirde sözleşmesini 2 yıl daha uzatabileceğimizi belirttik. Kendisi de menejeri aracılığı ile ‘ben bu paralara oynamam’ diye haber yolladı. Görüşmeler tıkandı.

Fikret Orman”Asgari ücretli işçim neyse Quaresma odur”

Ben de bu kulüpte herkese eşit davranmak zorundayım. Burada asgari ücretle çalışan, maaşlarında problem yaşayan bir sürü işçimiz var. Onu işçilerimden farklı görmüyorum. O yüzden Quaresma için yapabileceğimiz bir şey kalmadı. Daha sonra Samet hoca ile konuştuk. Zaten kendisi de kadroda düşünmüyor”

Quaresma’nın transfer olacağı takım ve diğer haberler için http://www.nationalturk.com/quaresma-besiktasa-elveda-dedi-114710

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Fikret Orman, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş Quaresma, Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Q7, Q7 Elveda, Q7 Haberleri, Quaresma Beşiktaş, Quaresma Beşiktaşa Elveda Dedi, Quaresma Elveda Dedi, Quaresma Fikret Orman, Quaresma Haberleri, Samet Aybaba Beşiktaş, Samet Aybaba Quaresma,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları