Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Hava Yolları American Airlines %10’unu Almak İstiyor

23 Haziran, 2017 | 13:53
American Airlines

American Airlines

American Airlines geçen perşembe yaptığı açıklamada, Qatar Hava Yollarının, şirketin %10’unu satın almak istediğini ve girişimlere başladıklarını bildirdi.

Qatar Hava Yolları, American Airways %10’unu Almak İstiyor

American Airlines, ABD’nin (İngilizce SEC) Menkul Piyasası Komisyonu’na bir bildirimle Perşembe açıklayarak, Qatar hava yollarının, American Airlines’ın %10’unu satın almak için girişimlerde bulunduğunu ve yolcu sayısı, gelir bazında büyümeyi hedeflemek için satın almak istediğini bildirdi.

Katar şirketi, hisse için 808 milyon dolar önerdiği ve bunda ısrarcı olduğu belirtildi. American Airlines ile temasa Qatar Hava Yollarının ortaklarıyla temasa geçtikleri belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
American Airways, Qatar Hava Yolları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları