Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar Hava Yolları American Airlines %10’unu Almak İstiyor

23 Haziran, 2017 | 13:53
American Airlines

American Airlines

American Airlines geçen perşembe yaptığı açıklamada, Qatar Hava Yollarının, şirketin %10’unu satın almak istediğini ve girişimlere başladıklarını bildirdi.

Qatar Hava Yolları, American Airways %10’unu Almak İstiyor

American Airlines, ABD’nin (İngilizce SEC) Menkul Piyasası Komisyonu’na bir bildirimle Perşembe açıklayarak, Qatar hava yollarının, American Airlines’ın %10’unu satın almak için girişimlerde bulunduğunu ve yolcu sayısı, gelir bazında büyümeyi hedeflemek için satın almak istediğini bildirdi.

Katar şirketi, hisse için 808 milyon dolar önerdiği ve bunda ısrarcı olduğu belirtildi. American Airlines ile temasa Qatar Hava Yollarının ortaklarıyla temasa geçtikleri belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
American Airways, Qatar Hava Yolları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları