Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Qatar, British Airways ile ortaklığını açıkladı

17 Eylül, 2013 | 11:35

qatar-airways-british-airways Qatar Airways, hava yolu şirketlerinin sık uçan yolcu programlarında British Airways ile ortaklık yaptığını duyurdu.

Qatar Airways CEO’su Akbar Al Baker, British Airways ile yapılan ortaklığın müşterilere daha fazla Qmil kazanma fırsatı sunduğunu belirtti. Privilege Club üyeleri Qmilleri kullanarak bilet alabilir, ilave bagaj hakkı alabilir veya Doha’daki Qatar Duty Free ya da Oryx Galleria’dan alışveriş yapabilirler.

Sık Uçan Yolcu Programı konusundaki ortaklığın British Airways müşterilerine Qatar Airways uçuş ağındaki varış noktaları için kredi kazanma fırsatı sunduğunu belirten Al Baker sözlerine şöyle devam etti: “Her iki hava yolu şirketiyle Birleşik Krallık, Afrika, Avustralya ve Asya’ daki noktalar arasında seyahat eden yolcular artık Qatar Airways’in günde beş uçuş gerçekleştirdiği Londra Heathrow Hava Limanı’na ulaşacak.”

Privilege Club üyelerine Qmillerini harcamak için ilgi çekici yollar sunuyor. Yolcular Qmillerini Doha’da (Katar) bulunan Doha Uluslararası Hava Limanı’nın Premium Terminali ile Oryx Galleria’da yer alan kalkış ve varış noktalarında bulunan Qatar Duty Free’de alışveriş yaparken de kullanabiliyor.

British Airways Executive Club üyeleri uçuş rezervasyonlarında veya hava yolu şirketinin ortakları ile alışveriş yaparken “Avios” toplayabilir. Avios uçuşlar, oteller ve “sadece üyelere” sunulan özel teklifler ile promosyonlar için kullanılabilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akbar Al Baker, British Airways, British Airways Haberleri, British Airways İngiltere, British Airways ortaklık, British Airways seferleri, İngiltere, Londra, Qatar, Qatar Airways, Qatar Airways CEO, Qatar Airways CEO Akbar Al Baker, Qatar Airways uçuş, Qatar Airways uçuşları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları